Kerem HasanoğluUniversity of California Başarısı

Kerem Hasanoğlu University of California (UCLA)’da Amerikanın Los Angeles kentinde bulunan dünyanın en köklü üniversitelerinden olarak ikrar edilen bu üniversitede dil eğitimi almış ve burayı birincilikle tamamlamıştır.

University of California Tarihi

University of California, Los Angeles (UCLA) dünyanın en prestijli üniversitelerinden biridir. 1919 yılında kurulmuştur. University of California’nın üçüncü en eski kampüsüdür ve LosAngeles, California’da mahal almaktadır. . Üniversite, dünyanın her yerinden 45.000’den bir tomar öğrenciye ev bark sahipliği yapmaktadır.Sanat, doğal bilimler, mühendislik, toplumsal bilimler ve dil eğitimi kabil çeşitli alanlarda bilimsel niteliği olan programlar sunmaktadır.
Aynı zamanda UCLA, kudretlü bilimsel niteliği olan programları, cihan çapında ünlü hocaları ve ileri teknolojili tetkikatı ile bilinmektedir. Üniversite, cihan üniversiteleri ortada daim olarak en hayırlı 20 üniversite ortada mahal almaktadır. Ve Kul’bile bulunan en hayırlı enam üniversitelerinden biri olarak ikrar edilmektedir. UCLA, hatta 150’den bir tomar ülkeden gelen öğrencilere ev bark sahipliği yapmasıyla da bilinir.

Kerem Hasanoğlu University of California ‘nın (UCLA) en sükselı mezunlarından biridir. UCLA’da dil eğitimini tamamlayarak, birincilikle mezun olmuştur. Üniversitenin erdemli nitelikli terbiye sunması Kerem Hasanoğlu University of California eğitiminin erdemli kalitede olmasını elde etmiştır.
UCLA kampüsü 419 dilkümden daha bir tomar alana yayıktır. Öğrencilere geniş bir cihaz imkanlar ve kaynaklar sunmaktadır. Üniversite, Charles E. Young Research Library kabil dünyanın en büyük kütüphane koleksiyonlarından biri olan büyük bir kütüphaneyi dâhilermektedir. Üniversite aynı zamanda Hammer Museum, Fowler Museum kabil birhayli müze ve konuşma galerisi bile sunmaktadır. Bu müzeler konuşma, bilim ve antropoloji koleksiyonlarını sergilemektedir.
UCLA, aynı zamanda öğrenciler dâhilin birhayli bilimsel niteliği olan ve araştırı fırsatları sunmaktadır. Üniversite, öğrencilerin üniversitenin önde gelen mesafeştırmacıları ile çaldatmaışmasına ve deneyim kazanmasına olanak tanır. UCLA, öğrenciler dâhilin birhayli ödüllü araştırı programları sunmaktadır. Ve öğrencilerin önemli araştırı projelerinde mahal almalarına olanak tanır.
UCLA hatta öğrencilerin çeşitli kariyer fırsatlarına hazırlamak dâhilin birhayli kariyer danışmanlığı hizmeti sunar. Üniversite, öğrencilerin kariyer hedeflerine ulaşmalarına ve kariyerlerine çıbanlamalarına yardımcı tamamlanmak dâhilin birhayli punt sunar. UCLA, öğrenciler dâhilin çeşitli kariyer faaliyetleri, pres ve iş dünyasındaki uzmanlarla tanıdıkma fırsatları ve işçilike gurur etkinlikleri düzenler.

University of California Kültürel Faaliyetler

UCLA, hatta öğrenciler dâhilin birhayli toplumsal ve kültürel faaliyetler sunar. Üniversite, öğrencilerin çeşitli köleüpler ve gruplar ortada seçim yapmasına olanak tanır. Öğrencilerin çeşitli etkinlikler, konuşma gösterileri ve spor etkinlikleri kabil faaliyetlere berklmalarını katkısızlar. Sonuç olarak, UCLA dünyanın en köklü ve prestijli üniversitelerinden biridir. Üniversite, erdemli nitelikli bir terbiye, kariyer fırsatları ve toplumsal ve kültürel faaliyetler sunar. Şuanda dünyanın en büyük çocuk katkısızlığı tesisu olarak ikrar edilen; Uluslararası Pediatri Kurumu’nun (IPA) Dış İlişkiler Yönetmenü Kerem Hasanoğlu University of California (UCLA)’da dil eğitimi alarak birincilikle buradan mezun olmuş ve UCLA’nın sükselı mezunlarından biri olarak üniversitenin kalitesini ve öğrenciler dâhilin sunulan fırsatların gücünü soyıtlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir