İnsanların yaşadıkları özel andaçlarını, eksperlik alanlarıyla karşılarına çıkan yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç bulunduğunu düşündükleri bir alanda yahut duraksız olarak şahsi isteklerini tatmin eylemek yürekin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu mevzu üzerine henüz detaylı bir şekilde bilgelik dercetmek içiş blog nedir adlı makalemı okuyabilirsiniz.

# Kellelamadan önce saat kaybetmemeniz adına blog açmadan önce adlı makalemı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı henüz onu bile bilmiyorum” diyenler yürekin de blog kişi önerileri yahut domain önerileri makalem tam size bakarak.

Hasetmüzde blog mevzuları; kişilerin eksperlik alanları, inceleme yetenekleri kabilinden belirli bir fakatçta makalelabileceği kabilinden; her sektörden yahut her fikirden az buçuk toparlayarak da website tesis etmek mümkündür.

Kısaca bir çağ uygulayım bilimi dair bilgelik sunulurken; başka çağ, siyasetle ait paylaşımları blog içeriğinize usturuplu bir şekilde yapabilirsiniz. Bir çağ gitar çittihaz dair video ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir ahir çağ dürüstıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu açarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Kadar Dönemımı Aldatmaır?
Website yazmak 2022 tarihinden itibaren çıktı çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır bilgelik ile sizinde blogacmak.com kabilinden bir siteniz mümkün. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde bilgelik dercetmek yürekin nite blog açılır makalemı okumanızı öneririm.

blog yazmak saat almaz
Zamanınızı takanak yek şey domain adınızı ve tasar çizimınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda doğrusu bir domain (alan adı) var ise o saat önemli anlamda ustalıkiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi açmaktan öte blogun yürekine okuyucunun sevdiği makaleları sermek, bu makalelara özgün video ve resimler almak henüz uzun saat alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale makalep yayınlayanlar da var. Kısaca bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Mal Olur?
Bu ustalıke serlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi yazmak yürekin çok dünyalık harcayacak mıyım?” dır.

blog yazmak kaç dünyalık
Yanıt “Yararlı” Web sitesi yazmak yürekin kesin öyle faik miktarlarda dünyalık harcamanıza ister namevcut. Siteyi kendiniz açacağınız yürekin tasar çizim ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den aşağıya strüktürlmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 senevi $20-25.

Sadece domain ve hosting yürekin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kabilinden bir numara tutacak. Kısaca maaş sadece $1-2 ödeyerek sitenizi açmış olacaksınız. Bunun yürekin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bize senevi 20-25 Dolar kabilinden bir rakama encam. Ne mı? Burdan devam…

Blog Aç Fakat Neden?
Esasen bunun bir çok nedeni mümkün, fakat en popülerleri:

Evden dünyalık iktisap yürekin şehir yazmak : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak dünyalık tutulmak yürekin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak değil, kimiları bu hikâyeı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten dünyalık iktisap dair en yeğin yöntemlerden biri şehir kurmak ve şehir açmaktır.
1 defa öğren 1000 defa yap : Bir defa blog nite açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu ustalıki kendiniz yürekin bir dünyalık iktisap yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini söylem eylemek yürekin : Sadece blog sermek, kendi duygularını serkaları ile benimsemek yürekin blog açanlarda var. Hatta bu kişiler ara sıra öyle popüler oluyorlar ki on binlerce nefer aracılığıyla siteleri kovuşturma ediliyor.
Varolan ustalıkinizi yükseltmek yürekin : Blogları şahsi ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok az maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları yürekerikler ile çok henüz ziyade kitleye ulaşırlar.
Blogger olmak yürekin. “Blogger” kısaca blog sahibi sima kelimesi son günlerde içtimai iletişim araçları mutavassıtlığı ile yayıldığından çok popüler bir meal başüstüne. Bu kişiler ara sıra hayatlarını ara sıra ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip sayıda bir hayran kitlesine ehil olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu ustalıklerden faik reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yeterli gelmediyse şehir kurmak yürekin 10 illet makalema da bir faln derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir