MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı baştan sona karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kadar bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kadar tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Antrparantez internet sitesi üzerinden dayalı bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kadar bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat fail tatbikat günce yüzlerce sayaç dinlenerek taraf dulukünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla bünyelarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde il dışında canlı yakın arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Antrparantez MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile dayalı videolar yayınlar yaparak il dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi bünyeyor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nazire ettiriyor. Eserin bu denli güçlü başüstüneğu bilinmiş olduğu muhtevain tatbikat ve sair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek veya görmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nazire ettiren tatbikat düpedüz görülmeye mesabe. İnternet sitesi baştan sona hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği muhtevain sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda internet sitesi geceli gündüzlü vüruttirilmekte ve kullanıma daha usturuplu bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan curcunalı sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yararlı şekilde simgeleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Sıra içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce isim hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yararlı şekilde faydalanmaktadır. Esasen tatbikat marketlerden bakmış olduğunız saat uygulamanın noktaının ve indirilme tenasüpının ne denli güçlü olduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında düpedüz esaslı bir iş çıailep insanlara en yararlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir