Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceden er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla kadın iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler muhtevain üretilen elan dümdüz modelleri bile mevcuttur. Orantı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını mâni olmak muhtevain elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kadın vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu keşfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya saksılandı. Ayrıca unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri ayan ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek sağlamlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmuhtevaek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hak fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler eğlence raksında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birhayli er dergisinde kadın vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile durum almaya saksıladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zamanlar bile başüstüneğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil başüstüneğu denli çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişuygun rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü daha çok jartiyeri yegâne kıta olarak satmanın nispetle birhayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birhayli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen öğürı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak gittikçe liberalleşmeye hak giden seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla ilgili olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya ara getirmek muhtevain hordakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse bile çizgi saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden demetlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yegâne başına yahut bir partnerle her yaştan âdemoğlu aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına gereğince seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik beslemek muhtevain bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde mestur başüstüneğu muhtevain satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla duymak bazı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre görmek, anlayışlevselliği hakkında haber edinmeden satın görmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek muhtevain yetişkin çaba harcama etmelidirler. Hatta; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları muhtevain seks shoplardan kızılışmutaş elan kolaylık ve rahat olmaya saksıladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks balkonında yaşanmış olan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu zaitrdığı muhtevain ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanlışlığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar dirlik sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. özge taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel genlik düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar tensel hayatlarını renklendirmek, balkonına yaşayanlık beslemek, elan uygun bir orgazm duymak yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek muhtevain sex shoplardan kızılışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan alım satımi haram olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı gestaltlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra yetişkin gelişmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum hak olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yegâne şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta nispeten hatırlı ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları mahsus ve ona gereğince akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en kolaylık yolu. Hatta seks esnasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın komünikasyon kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli rahatsız edici bulunduğunu. Yalnız aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken evinsizgörmek muhtevain muhtevainizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız gestaltn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir müşkül tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan uygun seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu kuvvetlü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir