Üççıbanak Ekincilik, tarım makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri kucakin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine mutabık olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Makul aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli besin üretimi, giyecek ve barınma havaını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel tarım hayata geçirmeye çıbanladı fakat hasetmüzde toplumun yalnızca çok ufak tefek bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını önlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat istem ve tarım dalünün anbean çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Teknoloji ile bile gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kadar ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta yalnızca tarım dalü değil, ülkenin dış satım hacmi de anbean artmaktadır.

Üççıbanak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve şiddetli üretim kapasitesi eşliğinde durağan üretim gücüyle müşterilerine en yavuz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile etkin ve tabütüvanlü in kaynağına iye olan Üççıbanak Ekincilik, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma porte sağlayıcı Üççıbanak Ekincilik; hummalı Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Sakır sakır inkişaf ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üççıbanak Ekincilik ürünlerinin hem memleket zarfında hem de memleket haricinde güvenilerek kullanılmasının çıbanlıca nedenidir. Üççıbanak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üççıbanak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin mutabık ve tartılı bir şekilde tevziını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile abes basma kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve randımanlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde elan azca efor harcama ederek çok elan katkısızlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok elan katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan elan bir tomar sonuç ve sebze elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden elan randımanlı bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en kocaman ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu kadar katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa elan homojen dağıtarak elan randımanlı meallar elde edebilirsiniz.

Üççıbanak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine üstlenmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi yer seviyesinden üstlenmek ve muntazır bir damperli kamyona evet da sarih bir hendek hafriyatsına tevdi etmek kucakin geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile bile bir malzemeyi yere itmeden üstlenmek mümkündür. Dip yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi yer seviyesinden üstlenmek kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek hafriyatsı kadar alanlara tevdi etmek kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir bandajlantı parçası üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değçalışmatirilebilir ve biraşkın cetşmanla da koskocamanletilebilir. Temel dahişenler genellikle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik yükçülara için oranla düşük maliyetleri ve çok uygunlükleri de dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak kazanım katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın ara sıra üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri dalünün önde gelen üreticilerinden Üççıbanak Ekincilik’ın dal yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek vukuf sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama çalışmalemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması çalışmalemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üççıbanak Ekincilik olarak Ot Derç Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 ana gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı karşılayıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik esnasında iş gaileünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği devran efsaneviın benzinü ve etinden randıman düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği karşılayıcı çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslemelik esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm besinleri nazar boncuğu seferde alabilir ve elan yavuz beslenebilir. Ağızotu karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek elan yavuz beslenmesine böylelikle elan bir tomar randıman almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile bile Ağızotu Karma Makinaları da Üççıbanak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üççıbanak Ekincilik olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de başüstüneğu kadar en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı paralıca ve randımanlı bir tarımsal üretim kucakin kocaman avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı kucakin önemli bir köprü çalışmalevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin elan yavuz durumlara gelmesi kucakin tarımsal dış satım noktasında Üççıbanak Ekincilik olarak tüm çdüzenışanlamış olurımızın ulamasıyla bile
Üççıbanak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları veya daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir